Mentální hubnutí

 

Mentální hubnutí:

 
Ráno se probudíme a nastartujeme auto, které nás celý den nosí, tvoří, myslí, cvičí, učí se a mnoho dalších činností vykonává. Píši o našem těle, o autu, o které je potřeba se postarat tak, aby ideálně fungovalo, vypadalo dle našich představ.
I tohle milované autíčko má svůj software. Řízený počítač našimi programy funguje naprosto dokonale. Chcete jej upgradovat? 
Přestalo se Vám líbit svým tvarem a množstvím hmoty?
Ano, jde to
Jde to relativně snadno, Vytvoříte si prostor, ve kterém se budete pohybovat a řídit pokyny průvodce - terapeuta a proces začíná. 
Mluvím o procesu. Jste totiž jediný, kdo má upgrade na software. Nastavením, přenastavením, zvědoměním a uvědoměním si............vykračujeme ze startovací čáry směrem tam, kam chceme dojít. Do ideální váhy, do ideální postavy. Celý proces má svá poctivá pravidla hry. Trénuje naší opravdovost, trpělivost, odvahu a vede nás do cíle. Je to nádherná dobrodružná cesta. Oslava v cíli stojí opravdu za to- vysněná postava. S pokyny výživových poradců se proces stává báječnou hrou.
Nabízím Vám cestovního průvodce, který Vás doprovodí v tomto procesu. Pokud do tohoto dobrodružství chcete jít, pište, volejte na stránky:
www.studiodelfin.cz  * Danka Delphnia Hromková
 
TRojedinnost : myšlení - výživa - tělo  - Spojení spolupráce těchto aspektů je radost tvořit. Zvu Vás na prožitek, je to jízda. Dobrodružství začíná...