Osobní koučink

Položit tu správnou otázku je umění, trefit se tam, kde zahraje a rozezní strunu v nás.

Skrze své učení, vlastní zkušenost, své zvědomování Vám nabízím

průvodce Vaší cesty...někdy člověk nerozumí, co se děje, proč se to děje, jak dlouho to bude trvat, co s tím....Proč se mi to děje? Míváte také takové otázky na sebe? Proč zrovna já? CO jsem komu udělal .la? Jak se učíte vděčnosti a pokoře? Víte, co to jsou slova, rozumíte obsahu slov? Co je za těmito slovy? Co je za těmi událostmi, které se dějí? Blbost, reagoval by někdo...vždyť ostatní taky dělají tohle a tamhle to, a prochází jim to.....Proč je tady stále násilí, lži a mnoho jiné negace? Já tomu nerozumím...chceme lásku a kde vlastně ona bydlí? Kde je můj zdroj síly? Ti lidé jsou takoví a ......., a oni mi dělají tohle...tak já budu taky....Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá...říká jedno přísloví. Ano...je tomu přesně tak.

Co je moudrost a co je chytrost? Jak se cítíte zrovna Vy? Moudrý nebo chytrý?

Já a mnoho dalších bytostí už víme, že se vším dá něco dělat, něco podniknout. Změnit tok energií, uvolnit bloky, které volají...my jsme tady. dělej s námi něco, už je TEN SPRÁVNÝ ČAS! Máte volbu....nechat být nebo jít do akce!

Existují přírodní zákonitosti a ty prostě PLATÍ. Zkoumám je už mnoho let a vězte, že opravdu platí. Nejde jít proti nim, jsou silnější a účinější. Nejdou vymyslet, oni prostě JSOU. Jsou všude, nejde se před nimi schovat a ani utéct. Je nutné je žít. A vězte, že ony Vás vždy dovedou na tuhle cestu poznání různými životními situacemi. Každý den objevuji moudrost tohoto VESMÍRNÉHO ŘÁDU. On tu spravedlnost vždy nastolí a je jedno jestli je to v této inkarnaci, či v další .....

Obrovský respekt k učení a vděčnost otevírají v ruku v ruce s pokorou další dveře k novému věnomí,

k jiné kvalitě ŽIVOTA.

Individuální koučink ?

ANO, cca 2 - 2,5 hodiny v procesu strukturované analýzy se podíváme na podstatu a PRavdu, kterou žijete ve svém srdci a fyzickém těle. Naše tělo je nesmírně moudré a skrze auvíčka nám posílá informace o tom....říká se tomu ŘEČ těla. Naučím Vás ji porozumět. Položím Vám mnoho otázek, které jste nechtěli slyšet a ony mají svůj osobitý význam. Chci ve Vás probudit bytost uvnitř. 

NIKDO JINÝ neumí a ani nemůže žít život za Vás. JSTE TADY SAMI ZA SEBE, každá ta jedinečnost života uložená v jednom lidském těle, ve svém bytě. Jak se Vám v něm bydlí? Uklízíte? Bolí? Ale nemusí, už nemusí.......

Jak je to s Vaší sebeláskou, sebeúctou.....BOlí Vás kolena?....Každá změna a zaměřená pozornost už vše mění do jiné kvality.

Zvědomit si pravdu na  úrovni v hloubi Vašeho těla, které určují Vaši realitu a Vám se nedaří žít jinou kvalitu. Vše má své odpodstatnění a je tak naprosto správné. Spolu se podíváme pravdě do očí,kdo ji jediný může změnit? JENOM VY SAMI.

Děkuji Vám, že jste už zkamarádili s Vaší odvahou a právě teď vykračujete na svou novou cestu uvědomění.