Ohlasy klientů

 

Moc zdravím. Ráda bych se po terapii podělila o zážitky tohoto týdne. Přestože mne šéf kritizoval, říkal to mile, s pochopením a jemnou poznámkou s prosbou po více pozornosti při práci. S dcerou jsem zažila nádherné chvíle v relaxaci, které měly pozitivní průběh v její škole. Chtělo se mi dojetím až brečet. Prostě wau. Moooc děkuji. Bez Vás a vašeho nasměrování bych toto nedokázala.. Mocc a moc děkuji

Marcela Dvořáková - Listopad 2023

 .....................................................................................................................................................................................................................

Lenka z Liberce:vv- říjen 2023

Objímám bohyni, která mi pomáhá stát se bohyní.

.......................................................................................................................................................................................................................

Jana Zdislava - říjen 2023

Kvantování v meditačním procesu vytvářením nové osobnosti a nové osobní reality mi přineslo mnoho pozitivních změn do života. Děkuji.

 .........................................................................................................................................................................................................................

11: 1.2022 - paní Hromková, děkuji Vám za to, že jste, obdivuji Váš způsob života, který Vám jistě přináší dostatek životní energie i pro pomoc druhým. Stanislava Bartelová - 80 let.

Transformační víkend ve Bzí pro klienta:

Děkuji vám vřele za nádherný víkend plný kouzelných okamžiků, nových vjemů, inspirace a svobodné vůle, která pluje vesmírem. Je mi velikou ctí, poznat krásný kraj, do kterého se budu rád vracet.

 

Děkuji Matějovi za jeho přítomnost a pohled na svět jeho očima a radost ze slov, kterými popisuje život. Děkuji, že mi byl společníkem na cestě domů. 

Děkuji Tomovi za jeho úsměv a veselí, lehkost, se kterou vidí svět. Děkuji, že mi byl otcem i bratrem zároveň. Vůdčí bytostí.

 

Děkuji Tobě Dani za toulky po nádherných koutech, mýtických místech. Děkuji, že jsi byla matkou i sestrou. Průvodcem i ochráncem, léčitelem i učitelem. Kdybych měl pospat jednou větou, jak jsem se cítil, napsal bych jako Alenka v říši divů… překrásných divů…

 

Vážím si vesmírně příležitosti, to vše s vámi zažít. Petr Nekvinda Kralupy n.Vl. 5/2021

 


 

 

Ráda bych vyjádřila touto cestou upřímné poděkování za setkávání s Dankou, která mi svou vlídností, trpělivostí, pochopením a čistotou velmi pomohla v mém těžkém životním období nemoci. Možná i protože to neměla ve svém životě také leckdy jednoduché, se rozhodla celým svým bytím  žít to co říká a s naprostou důvěrou a empatií je schopná zprostředkovat pomoc i ostatním.

Vendy Marešová, Liberec 2019


Setkání s paní Danou Hromkovou je pro mě nezapomenutelné, po terapii cítím mnoho změn, které jsou znatelné v mém životě. Odborně a přitom velice jemně dokázala objevit situace, které byly zcela zásadní pro směr mého života. Daní je úžasná jemná bytost, která dovede poradit a pomoc, její terapie byla opravdu velice účinná a příjemná.

Moc děkuji Lenka Buková, Teplice

:-) Opravdu ti moc děkuji, na vědomé úrovni je pro mě zásadní informace o výdechu a o živlech :-), to jsem opravdu potřebovala slyšet. Mamka mi přijde také daleké víc v pohodě a hlavně má úsměv ve tváři.
Měj se krásně a těším se až se zase potkáme :-).


Ahoj Dani, 

píší ti z mobilu. Ale snad to bude OK.
Moje zážitky, které jsem měla po tomto procesu.
Úleva, lehkost, výborná nálada, štestí, spoustu energie. Otevřely se mi další dveře do života.
Noví lidé, nabídky práce a samozřejmě úspěch v práci.
Doporučuji všem.

Dana Šeflová, Těpeře


Milá Dany,

zdraví Tě srdečně Lenka ze soboty :).
Cítím potřebu se ještě znovu poděkovati za krásné přijetí ve vašem ráji! Nadšení z tak úžasného místa ve Bzí a jeho ještě úžasnějších "obyvatel" přetrvává doteď.. :).
Mějte se tam i nadále tak, jak si přejete, potřebujete a věřím, že se naše cesty zase brzy potkají! Děkujeme za inspiraci a možnost osobní konzultace a prohlídky přírodního domu ze slámy ve Bzí.

Krásné dny! 

Lenka Veverková, Praha (Návštěva přírodního domu ve Bzí)

P. S. Bráška Tomáš byl unešen z fotek, jak vše vypadá zdravé, sytě zelené... :-)


Milá paní Dano:

děkuji za velikonoční přání i za Vaše slova.

Ačkoliv na semináře, které pořádáte, nejezdím, se zájmem sleduji jejich náplň. Protože osobní růst každého z nás je někdy třeba nastartovat mimo - a o to se právě Vy snažíte.

Přeji Vám samé pohodové dny vyplněné prací na tom, co má pro Vás smysl, a také odpočinkem, abyste úplně nerozdala všechnu lásku a moudro, které v sobě uchováváte.

Olga Kovářová


Efektivní mikroorganismy - přednáška - ve Bzí a ve studiu Delfín - účastník

Dobré ráno , z přednášky jsem byla nadšená . Moc zajímavé poučné téma , které lze využít v mém životě. To je ochrana vody , hnojení , dezinfekce, energetické pusobení....

Dnes ráno jsem už ředila a zalila celou zahradu. A k diamantové vodě na pití jsem přidala efouše.
Moc se mi líbí přijímat nové informace a poznatky od lidí co s tím mají vlastní zkušenost.
Až budete znovu přednášet dejte mi prosím vědět, muj muž by si Vás taky rád poslechl.
Přeji krásné dny
K.Žílová:
______________________________________________
 
Jste ........viz obrázek - pravila Zita Zímová - r. 2021