Prof. Jan Rak v Liberci naplnil sál až po okraj. Jeho přednáška byla nesmírně inspirující, plná legračních poznámek, závažných uvědomění, prozření a aha momentů.

Dali jsme na úvod slovo Martinu Jotovovi, z projektu Porozumění Mysli - který působí v celé ČR a má základy v Jablonci nad Nisou.

Poté dostala slovo i Káťa Brázdová, která je spoluprojektovou managerkou projektu " Česko...

TACHYONY - ochrana proti elektrosmogu

Jedná se...

Pochopila jsem, že čistá voda je pro naše tělo základ života. Pracuji s efektivními mikroorganismy a dělám i přednášky na toto téma.

Díky MUDr. Barboře Miller se k nám dostala informace o "Efektivních mikroorganismech". Začala jsem keramiku na čištění vody a úpravu kvality vody používat. Nabízím lidem možnost je naučit, jak tuto speciální keramiku obstarat, jak dále pracovat s...

 Vzácná bylina plná živin pomáhá tělu:

Moringa na pročištění, moringa na lymfatický systém, moringa na odkyselení, moringa na jaterní očistu

 

 

...

Veškeré dění v prostoru ve vnější realitě stále více

 nabádá k uvnitřnění naší osobnosti.

 Je právě teď čas na pozitivní změnu v našem životě?

...

Časem plánuji oopustit studio Delfín v Liberci a koncentrovat se na tvorbu v naší základně ve Bzí u Železného Brodu.

Ve slaměném domku s permakulturní zahradou s energií očisty, transformace, proměny a inspirace proběhl o víkendu v polovině května zvláštní víkend.

Pozvali jsme k totuto procesu jednoho klienta z Prahy - na zkoušku, jak obě strany dají vzájemné sdílení, spolupráci...

Jako svébytné multidimenzionální bytosti se nám všem stává, že jednu nebo druhou rovinu zanedbáváme. Vzniká-li dishafmonie na úrovních těla fyzického, emočního, kauzálního...můžeme vždy čekat, če se to prostě někde vyvrbí. Tělo fyzické je úžasné, je schoopno velmi rychle nám projevit jakkoukoliv  disharmonii. My se můžeme tak vydat na dobrodružnou cestu uzdravování tak sama sebe. Kládst si...

Vážení a milí

dovolte mi Vám všem popřát nádherný čas láskyplný, radostný a pohodový....ať už venku fičí, či...

Je-li něco v disharmonii, je příroda nastavena tak, že začne vše uvádět do harmonie. Chceme tomu zabránit ? Ne ne, ona se nedá.

Možná si počká, dopřeje čas na poznání. Přesto její inteligence je tak mocná, že ona ví. A tak nám řekla Dost, kdože tady na této Zemi velí?

...

ŽIVOT PROTI PROZDU

...

Stránky