Tachyony, energy holistic wellnes

 Kvantová fyzika - působí

Texty převzaty z webu firmy Tachyon Advances

Tachyony- skvělí pomocníci v ochraně zdraví, návrat harmonie do života

Integrita a Odpovědnost - To je cesta Tachyonu

USA Patent vydaný v roce 2010 Přes 3.9 milionů Tachyonizovaných™ produktů v užívání! Tachyon partneři ve 156 zemích

Sloužíme světu od roku 1990 Poskytovatelé zdravotní péče nás doporučují

 

The US patent 7760357 is a ground breaking achievement for humanity. This patent as well as all the global research provides clear understanding that Tachyonized materials are not frequency tools. The power of this USA patent offers the users of Tachyonized

S. PATENT UĎELEN | David Wagner: Vynálezce

 

Universita Integrované vědy v Kalifornii je výhradním držitelem licence na

Patent, který je jediný ve světě v oblasti testování tachyonizovaných produktů.

 

TACHYONY

Jedná se o nástroje, materiály, nástroje, které projdou tak zvanou tachyonizační komorou a stávají se z nich energetické antény. Vedou neustále energii, a tím pomáhají uvádět věci do řádu a harmonie na všech stupních, a to jak ve fyzickém těle, tak v životních situacích, a v osobním rozvoji.

 

 Představujeme Mocný nástroj :

Nejpoužívanější nástroje, materiály :

Tachyonizovaný telefonní mikrodisk

Tachyonizovaný telefonní mikrodisk (TTM) je nejnovější ochranné ŘEŠENÍ pro mobilní telefony a PC.

 

Nynější spory týkající se toho, jestli mobilní telefony způsobují rakovinou, budou pravděpodobně pokračovat. Současný výzkum jasně ukazuje, že hlavní zájem bychom měli směřovat ne na to, jestli mobilní telefony způsobují rakovinu, ale na to, že mobilní telefony předčasně vyčerpávají naše energetické struktury a tím nás činí náchylnějšími k nemocem, nepořádku a chaosu. Zatím nejlepším řešením je limitování našeho osobního vystavování se, stejně jako zahrnutí řešení dokázaných výzkumem, kterými jsou Tachyonizované telefonní Mikro Disky.Je vyroben ze stejně čistého křemičitého materiálu jako Tachonizovaný silica disk. Lze použít na jističe elekro. TTM je nejsilnější, vysoce účinné zařízení pro mobilní telefony na Zemi.

 

Rozměrem 25 mm v průměru, tloušťkou 0,6 mm se hodí pro 99% mobilních telefonů současné produkce. Tachyonizovaný telefonní mikrodisk je dodáván s montážní páskou pro jednoduchou aplikaci. Oboustrannou lepící pásku jednoduše nalepte na TTM na stranu, kde je uvedeno: “Energy flows from this side” (energie proudí z této strany). Tuto stranu nalepte na čistý a suchý povrch baterie. Při správném umístění uvidíte logo Advanced Tachyon Technologies.

Mnoho lidí tráví bezpočet hodin s mobilními telefony přitisknutými k hlavě. Tam působí nebezpečné elektromagnetické pole pocházející z telefonu a extrémně nízké frekvence (ENF) ruší subtilní organizující energetické pole (SOEP) kolem hlavy a tváře. Rušivá energie v SOEP způsobuje náchylnost částí těla k nemoci.

 

Tachyonizované telefonní mikrodisky a Tachyonizované telefonní minibuňky mění rušivé záření a uživatele chrání po celou dobu užívání těchto zařízení.

 

 

 

 

 

o průměru 4, či 6 palců (10, či 15 cm)

 

Tachyonizované silica disky (TSD) byly vyvinuty pro speciální druhy aplikací. Silica disky jsou směrové jako Tachyonizované buňky. Strana ze které proudí energie je označena slovy:

“ENERGY FLOWS OUT THIS SIDE” (energie proudí z této strany). TSD jsou složeny ze speciálního dioxidu křemíku, byly vyvinuty vědeckým způsobem pro high-tech průmysl.

Samotné Silica disky jsou velmi tenké a náchylné ke snadnému zlomení. Z tohoto důvodu bývají laminovány. Laminování zesiluje silica disky a v případě rozbití drží úlomky pohromadě.

I když se váš Silica disk rozbije, zůstává plně funkční. Je proto velmi důležité, abyste váš silica disk nechali zalaminovaný. TSD zvyšují energetický potenciál čehokoliv umístěného v jejich polích. Oba typy disků – 4 a 6 palcový mají 15 stop (4,5 m) dlouhé energetické pole, které proudí přímo z místa, které oznamuje “Energy flows from this side” (energie proudí z této strany). Je to spíše jako paprsek, který vychází ze svítilny. Díky tomuto obrovskému 15-ti stopému poli a 4, nebo 6-ti palcovému průměru TSD můžete začít pozorovat, že tyto disky jsou silnou tachyonovou anténou. Ačkoli mají široký výběr speciálních použití, nejsou určeny pro použití na tělo.

 

Studie ukazují, že TSD umístěné na jističích u nás doma, nebo v práci neutralizují negativní vlivy extrémně nízkých frekvencí (ENF) a zároveň zlepšují biologické funkce. Tyto převratné studie také

silně ukazují, že když jsou Vaše elektrické obvody chráněny TSD jídlo připravované na elektrických spotřebičích má větší životní energii.

 

Instalace na jistič

TSD instalovaný na váš jistič přeměňuje chaotické elektromagnetické pole (EMP) na souvislé energetické schéma, které už nadále neodvádí vaši životní sílu

1. Otevřete rozvaděč.

2. TSD přilepte lepící páskou na vnitřní stranu dveří. Označení nápisem “Energy flows from this side” (energie proudí z této strany) je viditelné z vašeho pohledu. Po zavření dveří bude strana vyzařující energii obrácená k jističům.

3. Všechny jističe musí být pokryty zářením z TSD.

 

Počítače

Doporučujeme vám použít TSD na monitor, i když máte TSD na skříni s jističi. Jednoduše přilepte TSD ze zadu na monitor zezadu stranou s nápisem “Energy flows from this side” (energie proudí z této strany) otočenou na monitor. Správné umístění je když vidíte logo “Advanced Tachyon Technologies”.

 

Další doporučená využití TSD

1. Nechávejte bylinky, jídlo, vodu a podobně na TSD, aby se jejich subtilní organizující energetická pole (SOEP) nabila plnou životní sílou.

2. Položíte-li TSD na dno pod koše v ledničce, bude všechno uvnitř nabito tachyonem.

3. Položte galon (4 l) vody na TSD a za 5 hodin bude její energetický potenciál nabit na maximum. Takto upravená voda je ideální na pití a zalévání květin. TSD jsou navrženy pro užití vně nádob, kdežto 75 mm Tachyonizovaná energetická buňka může být použita vně i uvnitř nádob.

4. Nalepte TSD na zeď, nebo na čelo postele (u hlavy) se stranou “Energy flows from this side” (energie proudí z této strany) namířenou k hlavě. Nejlepší umístění je 15 cm nad, nebo 15 cm pod urovní hlavy, aby energie proudila přes vaše energetické pole a ne přes fyzické tělo. Jsou zprávy

o tom, že si lze zapamatovat sny i po probuzení ze spánku s TSD.

5. Vyzkoušejte TSD ve vaší zahradě. Dejte disk do půdy na začátek záhonu s nápisem “Energy flows from this side” (energie proudí z této strany) na delší stranu záhonu. Tak bude vaše půda energetizována po délce cca 4,5 m a bude produkovat silnější a zdravější rostliny a zvyšovat úrodu zeleniny a květin.

 

Tachyonizovaná voda

 

Tachyonizovaná voda (TV) je velmi důležitý výrobek přinášející životní sílu každé buňce vašeho těla. Obsahuje čistou tachyonizovanou vodu.

Tato voda byla filtrována čtyřstupňovým filtrem reverzní osmózy a čistícím systémem. Poté prošlaprocesem tachyonizování.

Působení:

TV je velmi důležitý výrobek. Přináší životní sílu každé buňce vašeho těla. Překonává krevní nedostatečnost v mozku. Mění vaše tělo v supravodič životní energie. Zvýšená životní síla umožňuje tělu nastartovat fyzickou a citovou detoxikaci. Jakmile je vaše tělo čisté a vyrovnané, stává se zesílenou tachyonovou anténou.

 

Možné užití:

Kvůli své efektivitě můžete TV použít na každý problém.

 

Běžné užívání:

Je důležité, aby detoxikace probíhala dost pomalu na to, aby byla příjemná.

Navrhujeme začít se 3-mi kapkami dvakrát až třikrát denně mezi jídly, do maxima 10 kapek 3 x denně.

Nakapejte si vodu pod jazyk a asi 20 sekund ji tam držte aby mohla být rychle vstřebaná sliznicí a mohla se tak dostat do každé buňky.

 

Další informace:

Jak TV přináší životní energii každé buňce vašeho těla, proniká skrze krevní mozkovou nedostatečnost. Pomalu mění vaše tělo na supravodič životní energie, který je klíčem k sálajícímu zdraví a dlouhému životu. TV má potenciál výrazně zvýšit energii, životnost, rovnováhu a harmonii celého vašeho života.

Tachyonizovaný silica gel

Tachyonizovaný silica gel (TSG) má mnoho významných možností aplikace.

TSG je tachyonizovanou směsí čisté vody a silica gelu.

Působení:

Křemík je nezbytný pro formování kolagenu v kostech

a pojivových tkáních.

TSG nám pomůže udržovat zdravé nehty, kůži a vlasy. Je nepostradatelný pro udržování pružnosti tepen, prevenci kardiovaskulárních chorob, posiluje imunitní systém a potlačuje stárnutí tkání.

 

Možná využití:

Doporučujeme jako prostředek pro výživu a zpevnění kostí. Jako prevence pro Alzheimerovu chorobu a osteoporózu.

 

Běžné dávkování:

1 – 2 kapky s džusem, nebo vodou dvakrát denně.

Kontraindikace a varování:

Tento koloid je velmi silný. Ačkoli nejsou známy žádné škodlivé vedlejší účinky tachyonizovaných

produktů, někteří lidé pokud je používají v nadměrném množství, zjišťují, že je urychlena detoxikace a to může způsobit určité obtíže. Prosím řiďte se instrukcemi a buďte k sobě ohleduplní.

 

Další informace:

TSG je jedním z nejsilnějších dostupných tachyonizovaných produktů. Po dlouhé roky byl tento výrobek dostupný pouze praktickým lékařům, ale nyní je dostupný široké veřejnosti.

Díky tomu, že se usazuje v těle, doporučujeme začít 1 – 2 kapkami denně. Je známo, že předávkování může způsobit náhlý obrat ve fyzické detoxikaci a uzdravovacím procesu.

Vyšší dávkování odvislé od individuální situace můžou navrhnout pouze vyškolení praktičtí lékaři. Ačkoli nejsou známy žádné škodlivé vedlejší účinky, někteří lidé zjišťují, že pokud užijí TSG v nadměrném množství, urychlí tím detoxikační proces a způsobí léčebnou krizi.

I když je léčebná krize prospěšná, většině lidí vadí dočasné obtíže, které to přináší.

Prosím řiďte se pokyny a buďte k sobě ohleduplní.

 

V rostlinné i živočišné říši je křemík základním stavebním kamenem. Najdeme jej v celém těle a je pro něj absolutně nezbytný. TSG dodává tělu mimořádnou energii, stejně jako pracuje na zesílení kůže, vlasů, vaziva, šlach a pojivových tkání. Je nezbytný pro udržování pružnosti tepen, prevenci kardiovaskulárních chorob, posílení imunitního systému

a potlačování procesu stárnutí tkání.

Křemík je nezbytný pro tvorbu kolagenu v kostech a pojivových tkáních, je cenný pro nervy.

Je vynikající pro vaše domácí mazlíčky.

 

TSG je také určen pro prevenci a zvrat Alzheimerovy choroby. Jednotlivci s chronickou bolestí referují, že po pár týdnech užívání zaznamenali ústup ztuhlosti a neschopnosti se pohybovat.

 

Prosím přimějte všechny zákazníky a klienty, aby dodržovali správné dávkování uvedené na lahvičce. Více informací k užívání tohoto produktu je dostupné na kurzu praktických lékařů.

Můžete se také spojit s tachyonovým praktikem, nebo zákaznickou podporou ATT.

 

 

Tachyonizované buňky

 Tachyonizované skleněné buňky jsou mnohostranně použitelné. Je nutné rozlišovat mezi bílými, opálovými a barevnými.

Bílé a opálové buňky vyzařují tachyonovou energii na kulaté straně. Výborně se tedy hodí k přitisknutí a přilepení na akupresurní bod. Mnozí lékaři a léčitelé obohatili jejich užitím akupunkturu a akupresuru, shiatsu, vitaflex a podobné systémy.

Barevné buňky se hodí pro připevnění na všechna místa těla kromě tlakových bodů. Při bolestech se nejlépe osvědčily modré buňky.

Pro posílení imunitního systému se nalepí jedna tachyonová buňka ve výši štítné žlázy na prsní kost. Tímto způsobem může být samozřejmě posílen i každý jiný orgán.

V zásadě se nedoporučuje nosit buňky větší než 15 mm delší dobu na hlavě, protože může dojít k energetické zácpě.

 

Tachyonized Panther Juice - tachyonizovaný Panter džus 

Tachyonizovaný Panter džus má neuvěřitelný vyvažující efekt, uvolňuje svalstvo, snižuje bolesti kloubů a svalů už za několik minut po aplikaci. Tento produkt je směsí vitamínů B, včetně niacinu a arniky, které se rychle vstřebávají do tkání a svalů. Jeho aplikací se vytvoří proud tachyonové energie, který harmonizuje ošetřenou oblast během 15-ti minut. Panter džus byl před uvedením na trh podrobně testován ve 22 výzkumných bádáních praktických lékařů. Byl všemi vysoce hodnocen a od té doby dostal fantastické zhodnocení. Dr. Rocco Ruggiero důrazně deklaroval: "Panter džus je úspěch! Plně doporučuji jeho výrobu

a používání. Lokálně byly výsledky prakticky 100 % při zmírňování bolesti a zmenšování otoku kloubů." Přes 90 % klientů používajících Panter džus potvrdilo nadšení Dr. Ruggiera. Hlásili, že Panter džus významně snižuje, nebo odstraňuje bolest během 15-ti minut po aplikaci.

Použijte tachyonizovaný Panter džus do koupele ke ztišení bolesti, námahy a napětí. Přidejte 20 kapek do vany s horkou vodou, koupejte se a užívejte si!

 

Použití je jednoduché jako napočítat do tří.

 

1. Vyzkoušejte malé množství Panter džusu na kousku kůže. To pomůže určit jak na vás bude působit. Jste-li alergičtí na vitamíny B, reakce se zde projeví. Je dobré to vědět předtím než jej použijete na větší plochu. Pamatujte si, že teplo a zčervenání ošetřené plochy je běžná reakce.

2. Potřete Panter džusem všechna místa, kde cítíte bolest. Nechte mista zaschnout dříve, než na ně navléknete oděv, nebo před nalepením mikrodisku.

3. Uvolněte se a těšte se ze zmírnění intenzity bolesti.

 

Zčervenání kůže, zvýšená teplota a svědění jsou běžné a pominou za krátký čas. Je to způsobeno rychlým vstřebáním vitamínů B komplex (jedné z přírodních složek Panter džusu do těla). Neuvěřitelné harmonizující efekty lze obvykle cítit během 15-ti minut po aplikaci a pominou po šesti až čtyřiadvaceti hodinách. Panter džus můžete použít až 4 krát denně, podle potřeby.

 

Před upotřebením dobře protřepejte. Tachyonizovaný Panter džus může být použit samostatně, nebo pro dosažení lepších výsledků jej lze kombinovat s jinými tachyonizovanými produkty.

Tento produkt je určen pouze pro vnější použití.