Mír sám se sebou - život ve spokojenosti, dlouhý život ve zdraví

BÝT SÁM SE SEBOU V MÍRU...jak uvnitř, tak venku. Jak venku, tak uvnitř...Jedno z pravidel života. Vaše tělo je jen obrazem toho, jak se cítíte uvnitř.

POCITY VŽDY OVLIVŇUJÍ VAŠE TĚLO A TO ZASE OVLIVŇUJE VAŠE POCITY. JSOU JEDNÍM.

Skrýváme-li své pocity, trpí naše tělo různými neduhy, jako jsou vředy, bolesti hlavy, až po rakovin a jiné NE MOCI.

Podium nachystáme vlastní životosprávou. Představení ŽIVOTA své reality  určují "herci", které vyšleme na scénu.

Těmito "herci" jsou naše POCITY.

Přezato a upraveno....

Obor epigenetické medicíny a na toto téma napsal skvělou knihu "The Genie in Your Genes" ("Gin ve vašich genech") Dr. Dawson Church. … Naše buňky jsou malí vojáčci, kteří čekají na instrukce a jsou ochotni jít do boje a zemřít pro vás. Každý z nich. Jen jim řekněte. A zde musíte být opatrní. Vaše buňky totiž nerozumí sarkasmu. Berou to tak, že vše co řeknete, myslíte doslova. Například, pokud neustále říkáte, "cítím se děsně, kéž bych umřela", hádejte co se stane. Může začít projev  střevních problémů a  buňky začnou stárnout a odumírat. Pokud má člověk zlomené srdce, začne  srdce slábnout.

Mnoho lidí doslova zemřelo na zlomené srdce. Pokud se cítíte nechtění, vaše tělo z vás nechtěné začne dělat. Pokud se cítíte skvěle a jste se svým životem spokojení, vaše tělo se začne zázračně uzdravovat, často popírajíc logické vysvětlení. Tento proces je okamžitý.

MYŠLENKY JSOU TI NEJMOCNĚJŠÍ LÉČITELÉ ČI ZABIJÁCI V NAŠICH ŽIVOTECH. Každá myšlenka, každý okamžik, každé konání má silný dopad na buňky v našem těle. Pozitivní myšlenky s vysokou energetickou vibrací mohou vaše tělo zbavit nemoci. Negativní, stresující myšlenky s nízkou energetickou vibrací vám mohou způsobit nemoc. DÁVEJTE SI POZOR NA TO, CO ŘÍKÁME A POSLOUCHÁME.

SLOVA MAJÍ MOC. VÝZKUM PROKÁZAL, ŽE MLUVENÍ A MYŠLENÍ SPRÁVNÝCH MYŠLENEK VE SKUTEČNOSTI MĚNÍ LIDSKOU DNA. Zbavte se toho, CO JE TOXICKÉ -Televizní zprávy,  NEGATIVNÍ LIDI, MYŠLENKY, ZÁLEŽITOSTI ŽIVOTNÍHO STYLU, OBRAZY, ZÁLEŽITOSTI Z MINULOSTI, OTÁZKY SVĚDOMÍ. VZDALTE SE OD VŠEHO, CO VÁS STRESUJE, NEBO NEPODPORUJE VAŠI POHODU. STRES = NEJHORŠÍ VRAH ZE VŠECH !!! STRES STOJÍ TÉMĚŘ ZA VŠEMI ZNÁMÝMI NEMOCEMI. DOSLOVA VÁS UŽÍRÁ. Jen se sami sebe zeptejme sami sebe: co  užírá naše tělo? Jaké pocity jsou schované či zadržované?

Které jsou pro vaši bytost tak "kyselé", že ve vás doslova vyžírají díry? Nemůžeme je v sobě zadržovat, to  zabijí. Vyrovnejte se s tím, nebo jednoduše odejděte a nechte to být.  OSVOBODIT se OD PROBLÉMU / říkám tomu životní učení, životní zkušenosti /  

Pokud v sobě člověk drží pocity a nepustí pocity ven, pak začnou hnisat. Tato energie někam musí jít, takže se někde v těle projeví .

ZREDUKOVAT STRES - TO OVLIVŇUJE KAŽDOU BUŇKU V TĚLE. Mysl může posilnit či oslabit tělo v několika vteřinách.

NA COKOLI MYSLÍME, TO TAKÉ PŘITAHUJEME. Zákon přitažlivosti v praxi, jak jej známe.

Přestat lpět na špatných věcech, na frázích typu "co kdyby" a na neznámu. Soustředit se na to, co víte, vzít poučení a ponaučení ze svých zkušenosti, co člověk nabyl. SMĚJTE SE JEN TAK, BEZ DŮVODU - TROŠKU SI ZAHRAJTE NA BLÁZNA, dopřejte pozitivní vibrace vašim buňkám a nastartuje se tak proces uzdravování.

USMÍVEJTE SE – DĚJE SE NĚCO MAGICKÉHO, KDYŽ SE NA LIDI USMÍVÁTE. Ihned můžete pociťovat tu změnu energie. Je to tak ohromující, mnoho lidí se rozpláče, jak se jim uleví. Pokud " ŠPATNÉ VĚCI" dostanou k Vám, je možno s nimi pracovat. Nejsou Vaše, jen prochází, jako Mraky před Sluncem plují dál. Vesmír  existuje v rovnováze, tak i negace má ve vesmíru své oprávněné místo. Stejně jako na každý den připadá jedna noc. A pak zase přijde den. Buďte více trvěřiví, víru uchovejte, že věci se dějí správně, mají své důvody, i když je nejsme někdy schopni ihned uchopit, vidět.

 

Markus Aurelius:

MINULOST UŽ JE HISTORIE A TO, ČEHO SE BOJÍTE, SE V BUDOUCNU MŮŽE STÁT. Opět zákon přitažilivosti.

ŽIJME PříToMnoSTÍ, čas se prodlouží a život se naplňuje poznáním./Dana/

TAKŽE PŘESTAŇTE PLÝTVAT ENERGIÍ, VAŽTE SI VŠEHO A VYROVNEJTE SE S TÍM, CO JE PRÁVĚ V TENTO OKAMŽIK PŘED VÁMI ! ZAČNĚTE TÍM, ŽE BUDETE DĚLAT OSTATNÍ LIDI ŠŤASTNÝMI. Sebe také.

Odstupte z vaší cesty a vaše uzdravování začne. Vždy buďte upřímní k sobě i ostatním. Nehrajte s myslí žádné hry. ABYSME BYLI ŠŤASTNÍ, MUSÍME PŘIJMOUT TO CO JE A JEDNODUŠE SE S TÍM V KLIDU VYROVNAT s vědomím toho, že jsme uvnitř svobodní, ať už je to navenek jakkoli. PODÍVEJTE SE NA LIDI, KTEŘÍ NIKDY NEONEMOCNÍ - JSOU POŘÁD OPTIMISTIČTÍ, V POHODĚ, NIC SI NEPŘIPOUŠTÍ, NIČEHO SE NEOBÁVAJÍ A VIDÍ JEN TY DOBRÉ VĚCI… J "ŽIVOT ČLOVĚKA JE TAKOVÝ, JAKÝ SI HO JEHO MYŠLENKY UDĚLAJÍ."

 

ViĎte krásu všude a ve všem. Vše má vyšší princip, hlubší poznání, dovolte mu vstoupit...s láskou a světlem pro Vás. Dani

Vše, co zasejeme, také sklízíme, mějte na mysli a to VĎY.