Kvantová fyzika - tachyony

Kvantová fyzika - působí - elektromagnetický smog

Texty převzaty z webu firmy Tachyon Advances

 

USA Patent vydaný v roce 2010 Přes 3.9 milionů Tachyonizovaných™ produktů v užívání! Tachyon partneři ve 156 zemích

Sloužíme světu od roku 1990 Poskytovatelé zdravotní péče nás doporučují

 

The US patent 7760357 is a ground breaking achievement for humanity. This patent as well as all the global research provides clear understanding that Tachyonized materials are not frequency tools. The power of this USA patent offers the users of Tachyonized

S. PATENT UĎELEN | David Wagner: Vynálezce

 

Universita Integrované vědy v Kalifornii je výhradním držitelem licence na

Patent, který je jediný ve světě v oblasti testování tachyonizovaných produktů.

 

TACHYONY

Jedná se o nástroje, materiály, nástroje, které projdou tak zvanou tachyonizační komorou a stávají se z nich energetické antény. Vedou neustále energii, a tím pomáhají uvádět věci do řádu a harmonie na všech stupních, a to jak ve fyzickém těle, tak v životních situacích, a v osobním rozvoji.

 

 Představujeme Mocný nástroj :

Nejpoužívanější nástroje, materiály :

Tachyonizovaný telefonní mikrodisk

Tachyonizovaný telefonní mikrodisk (TTM) je nejnovější ochranné ŘEŠENÍ pro mobilní telefony a PC.

 

Nynější spory týkající se toho, jestli mobilní telefony způsobují rakovinou, budou pravděpodobně pokračovat. Současný výzkum jasně ukazuje, že hlavní zájem bychom měli směřovat ne na to, jestli mobilní telefony způsobují rakovinu, ale na to, že mobilní telefony předčasně vyčerpávají naše energetické struktury a tím nás činí náchylnějšími k nemocem, nepořádku a chaosu. Zatím nejlepším řešením je limitování našeho osobního vystavování se, stejně jako zahrnutí řešení dokázaných výzkumem, kterými jsou Tachyonizované telefonní Mikro Disky.Je vyroben ze stejně čistého křemičitého materiálu jako Tachonizovaný silica disk. Lze použít na jističe elekro. TTM je nejsilnější, vysoce účinné zařízení pro mobilní telefony na Zemi.

 

Rozměrem 25 mm v průměru, tloušťkou 0,6 mm se hodí pro 99% mobilních telefonů současné produkce. Tachyonizovaný telefonní mikrodisk je dodáván s montážní páskou pro jednoduchou aplikaci. Oboustrannou lepící pásku jednoduše nalepte na TTM na stranu, kde je uvedeno: “Energy flows from this side” (energie proudí z této strany). Tuto stranu nalepte na čistý a suchý povrch baterie. Při správném umístění uvidíte logo Advanced Tachyon Technologies.

Mnoho lidí tráví bezpočet hodin s mobilními telefony přitisknutými k hlavě. Tam působí nebezpečné elektromagnetické pole pocházející z telefonu a extrémně nízké frekvence (ENF) ruší subtilní organizující energetické pole (SOEP) kolem hlavy a tváře. Rušivá energie v SOEP způsobuje náchylnost částí těla k nemoci.

 

Tachyonizované telefonní mikrodisky a Tachyonizované telefonní minibuňky mění rušivé záření a uživatele chrání po celou dobu užívání těchto zařízení.

 

 

 

Ochrana na TELEFON 

 

o průměru 4, či 6 palců (10, či 15 cm)

 

Tachyonizované silica disky (TSD) byly vyvinuty pro speciální druhy aplikací. Silica disky jsou směrové jako Tachyonizované buňky. Strana ze které proudí energie je označena slovy:

“ENERGY FLOWS OUT THIS SIDE” (energie proudí z této strany). TSD jsou složeny ze speciálního dioxidu křemíku, byly vyvinuty vědeckým způsobem pro high-tech průmysl.

Samotné Silica disky jsou velmi tenké a náchylné ke snadnému zlomení. Z tohoto důvodu bývají laminovány. Laminování zesiluje silica disky a v případě rozbití drží úlomky pohromadě.

I když se váš Silica disk rozbije, zůstává plně funkční. Je proto velmi důležité, abyste váš silica disk nechali zalaminovaný. TSD zvyšují energetický potenciál čehokoliv umístěného v jejich polích. Oba typy disků – 4 a 6 palcový mají 15 stop (4,5 m) dlouhé energetické pole, které proudí přímo z místa, které oznamuje “Energy flows from this side” (energie proudí z této strany). Je to spíše jako paprsek, který vychází ze svítilny. Díky tomuto obrovskému 15-ti stopému poli a 4, nebo 6-ti palcovému průměru TSD můžete začít pozorovat, že tyto disky jsou silnou tachyonovou anténou. Ačkoli mají široký výběr speciálních použití, nejsou určeny pro použití na tělo.

 

Studie ukazují, že TSD umístěné na jističích u nás doma, nebo v práci neutralizují negativní vlivy extrémně nízkých frekvencí (ENF) a zároveň zlepšují biologické funkce. Tyto převratné studie také

silně ukazují, že když jsou Vaše elektrické obvody chráněny TSD jídlo připravované na elektrických spotřebičích má větší životní energii.

 

Instalace na jistič

TSD instalovaný na váš jistič přeměňuje chaotické elektromagnetické pole (EMP) na souvislé energetické schéma, které už nadále neodvádí vaši životní sílu

1. Otevřete rozvaděč.

2. TSD přilepte lepící páskou na vnitřní stranu dveří. Označení nápisem “Energy flows from this side” (energie proudí z této strany) je viditelné z vašeho pohledu. Po zavření dveří bude strana vyzařující energii obrácená k jističům.

3. Všechny jističe musí být pokryty zářením z TSD.

 

Počítače

Doporučujeme vám použít TSD na monitor, i když máte TSD na skříni s jističi. Jednoduše přilepte TSD ze zadu na monitor zezadu stranou s nápisem “Energy flows from this side” (energie proudí z této strany) otočenou na monitor. Správné umístění je když vidíte logo “Advanced Tachyon Technologies”.